Technický ředitel-automatizace

SPINWARE s.r.o.

Praha, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
60000 - 80000 Kč/měsíc, ohodnocení podíly na HV a benefity

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zodpovědnost za:

divizi realizace (projektové řízení, systémové aplikace, průmyslový servis) -
analýza stávajícího stavu středisek a zakázek,
návrh koncepce fungování divize
ekonomické výsledky divize a její efektivitu
vedení, motivace a rozvoj divize
rozvoj středisek (odbornost a zaměření)
výsledky zakázek z pohledu kvality i ekonomiky
vývoj a zavedení nových produktů/služeb
udržování vztahů s obchodními partnery,
účast na technických jednáních
reprezentování společnosti na odborných konferencích

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

osobní rozvoj a možnost vlastní realizace
zajímavé osobní ohodnocení, další odměny dle HV
mobilní telefon, notebook, automobil i k osobnímu užití
pružná pracovní doba
možnost dalšího vzdělávání
příspěvek na stravování

Informace o náboru

SPINWARE /Special HR- technické obory.

SPINWARE - Specializované personální poradenství pro technické a manažerské oblasti.

Do výběrového řízení se lze přihlásit ihned , strukturovaným CV s obvyklými - co nejkompletněji popisnými informacemi popisujícími karieru a kompetence na pozicích

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Zaměstnavatelem je stabilní a rychle se rozvíjející společnost působící jako holding v ČR v Evropě i Asii .

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Elektro / automatizace

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme prokazatelnou praxi v oblastí prům. automatizace.
SŠ / VŠ (ideálně elektrotechnické zaměření)
zkušenost na obdobné pozici
výborná schopnost plánování a organizaci práce
schopnost nadchnout a dlouhodobě motivovat ostatní
schopnost rozhodování
uživatelská znalost práce s PC, MS Office
ŘP skupiny B
AJ mírně pokročilá (ochota a chuť se dále vzdělávat) nejen technologických, ale i z pohledu manažerské práce.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SPINWARE s.r.o. se specializuje na personální poradenství pro technické a manažerské oblasti.

Naši oborově vzdělaní personální konzultanti vybírají optimální pracovníky pro renomované české a zahraniční společnosti se sídlem nebo provozem na území ČR.

Služby poskytované společností SPINWARE s.r.o. jsou zaměřeny na lidské zdroje, na vývoj specializovaného software, zpracování dokumentů a informací a podporu distribuce zboží.

Přidaná hodnota pro Vás a náš cíl, je být o d b o r n o u pomocí personalistům firem při zajišťování kvalitních pracovníků, partnerem zákazníků při poskytování na míru šitých služeb a řešení.

Firemní procesy jsou nastavovány v souladu s normami řady ISO 9000 a ISO 27000, abychom klientům zajistili vysokou kvalitu služeb a bezpečnost zpracování informací.

„Věnujeme se všem lidem“. Většinu zaměstnanců společnosti tvoří pracovníci se zdravotním omezením.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování zaměstnání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 1971557  Datum zveřejnění: 7.1.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 60000 - 80000 Kč/měsíc, ohodnocení podíly na HV a benefity