Senior vývojář JAVA

SPINWARE s.r.o.

Místo práce
Pardubický kraj, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vývoj a údržba specializovaných informačních systémů pro zdravotnictví
Samostatná tvorba částí aplikací na základě architektury a komponentového modelu produktu v rámci stanovené metodiky
Součástí vývoje je návrh a optimalizace detailních funkčností vyvíjeného software
Vytváření zdrojového kódu včetně testovacích jednotek
Tvorba technické dokumentace
Primární testování vytvořeného kódu
Odstraňování chyb vytvořeného kódu
Podpora konzultantů při implementaci a instalaci
Metodický dohled nad junior vývojáři
Pravidelný refaktoring kódu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí stabilní a úspěšné firmy
Práci na vývoji produktu pro tuzemský i zahraniční trh a kooperaci se zahraničními partnery
Pracoviště v Moravské Třebové nebo v Brně
Zaměstnanecké benefity
Odborný růst v zajímavém oboru
Mzdové ohodnocení odpovídající schopnostem a pracovnímu výkonu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Významná česká IT společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Výborná znalost programování v jazyku JAVA a objektového programování
Znalost SQL standardu a práce s relačními databázemi
Znalost tvorby webových aplikací
Praktická znalost UML
Kreativní myšlení a schopnost nalézat nová a optimální řešení problému
Schopnost zorientovat se rychle v problematice zdravotnických procesů a dívat se na produkt pohledem uživatele
Schopnost a ochota pracovat v dynamicky se měnícím prostředí, agilně přizpůsobovat postupy a metody své práce měnící se situaci a prioritám, při udržení kvality výstupu
Zkušenosti s využitím některé metodiky vývoje SW
Zkušenost s metodickým vedením junior programátorů

Vzdělání min. SŠ s maturitou technického směru a deset let praxe nebo VŠ technického směru a pět let praxe
Praxe v programování alespoň 5 roků
Znalost AJ (práce s dokumentací, elektronická komunikace, občasná jednání a školení v AJ)
Výhodou znalost prostředí zdravotnictví, standardů DICOM, HL7, IHE
Výhodou znalost prostředí OS Linux
Výhodou znalost ruštiny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SPINWARE s.r.o. se specializuje na personální poradenství pro technické a manažerské oblasti.

Naši oborově vzdělaní personální konzultanti vybírají optimální pracovníky pro renomované české a zahraniční společnosti se sídlem nebo provozem na území ČR.

Služby poskytované společností SPINWARE s.r.o. jsou zaměřeny na lidské zdroje, na vývoj specializovaného software, zpracování dokumentů a informací a podporu distribuce zboží.

Přidaná hodnota pro Vás a náš cíl, je být o d b o r n o u pomocí personalistům firem při zajišťování kvalitních pracovníků, partnerem zákazníků při poskytování na míru šitých služeb a řešení.

Firemní procesy jsou nastavovány v souladu s normami řady ISO 9000 a ISO 27000, abychom klientům zajistili vysokou kvalitu služeb a bezpečnost zpracování informací.

„Věnujeme se všem lidem“. Většinu zaměstnanců společnosti tvoří pracovníci se zdravotním omezením.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování zaměstnání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 2050557  Datum zveřejnění: 17.3.2015