Commodity buyer

SPINWARE s.r.o.

Místo práce
Okres Třebíč, Okres Žďár nad Sázavou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- zodpovědnost a organizace s poptávkovým řízením svěřené komodity
- každodenní komunikace se zahraničními partnery a dodavateli v cizím jazyce
- komunikace s dodavateli, vyjednávání, vystavování objednávek a veškerá administrativa s tímto spojená
- monitoring svěřených nákupů, přejímání a ověřování na místě
- orientace na trhu, mapování cen a jejich následná analýza, hledání úspor
- prosazování nákupní strategie, prosazování portfolia a aktivní přístup k dodavatelům

Zaměstnanecké výhody, benefity

- stabilita nadnárodní společnosti a každodenní využívání anglického, přip.jiného cizího jazyka
- roční bonusy, prémie, platy navíc
- penzijní připojištění a zdravotní péče
- možnost přechodného ubytování, přip. pomoc při hledání bydlení
- možnost firemní školky
- možnost kulturních a společenských akcí

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Stabilní nadnárodní společnost, která působí v oblasti výroby plastů pro automotive průmysl.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ ekonomického, příp. technického směru
- aktivní znalost anglického jazyka, znalost dalšího jazyka významnou výhodou
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
- flexibilní - ochota cestovat na služební cesty do zahraničí
- znalost obchodního zákoníku
- samostatnost, schopnost rozhodovat se
- uplatňování nákupní strategie společnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SPINWARE s.r.o. se specializuje na personální poradenství pro technické a manažerské oblasti.

Naši oborově vzdělaní personální konzultanti vybírají optimální pracovníky pro renomované české a zahraniční společnosti se sídlem nebo provozem na území ČR.

Služby poskytované společností SPINWARE s.r.o. jsou zaměřeny na lidské zdroje, na vývoj specializovaného software, zpracování dokumentů a informací a podporu distribuce zboží.

Přidaná hodnota pro Vás a náš cíl, je být o d b o r n o u pomocí personalistům firem při zajišťování kvalitních pracovníků, partnerem zákazníků při poskytování na míru šitých služeb a řešení.

Firemní procesy jsou nastavovány v souladu s normami řady ISO 9000 a ISO 27000, abychom klientům zajistili vysokou kvalitu služeb a bezpečnost zpracování informací.

„Věnujeme se všem lidem“. Většinu zaměstnanců společnosti tvoří pracovníci se zdravotním omezením.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování zaměstnání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 2107201  Datum zveřejnění: 12.5.2015