Pracovník helpdesku- technik

SPINWARE s.r.o.

Místo práce
Zlínský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• poskytnutí technické podpory
• výjezdy do serverhousu Brno a Ostrava
• práce na pasivní zákaznické lince
• příjem telefonátů v anglickém jazyce

Zaměstnanecké výhody, benefity

• práci v dynamické společnosti
• zaškolení a možnost kariérního růstu
• příjemné pracovní prostředí
• nadstandardní platové ohodnocení
• výborný kolektiv
• lokalita práce: okres Kroměříž

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

informační technologie

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ vzdělání
• velmi dobrá znalost anglického jazyka
• znalost základních příkazů v konzoli windows, linux
• znalost síťového připojení (TCP/IP)
• řidičský průkaz B
• komunikativní osobnost
• ochota pracovat na směny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SPINWARE s.r.o. se specializuje na personální poradenství pro technické a manažerské oblasti.

Naši oborově vzdělaní personální konzultanti vybírají optimální pracovníky pro renomované české a zahraniční společnosti se sídlem nebo provozem na území ČR.

Služby poskytované společností SPINWARE s.r.o. jsou zaměřeny na lidské zdroje, na vývoj specializovaného software, zpracování dokumentů a informací a podporu distribuce zboží.

Přidaná hodnota pro Vás a náš cíl, je být o d b o r n o u pomocí personalistům firem při zajišťování kvalitních pracovníků, partnerem zákazníků při poskytování na míru šitých služeb a řešení.

Firemní procesy jsou nastavovány v souladu s normami řady ISO 9000 a ISO 27000, abychom klientům zajistili vysokou kvalitu služeb a bezpečnost zpracování informací.

„Věnujeme se všem lidem“. Většinu zaměstnanců společnosti tvoří pracovníci se zdravotním omezením.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování zaměstnání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 2215735  Datum zveřejnění: 10.8.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000 - 25000 Kč/měsíc