Terapeut/ka - ambulantní následné péče

Společnost Podané ruce o.p.s. (MPSV)

Místo práce
Michalská 206, 779 00 Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
18500 - 21500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Osobní, rodinní a sociální psychologové (26345)

Pracoviště a kontakty

Firma:Společnost Podané ruce o.p.s., IČ 60557621
Pracoviště:Společnost Podané ruce o.p.s. - prac. Olomouc, Michalská 206/2, 779 00 Olomouc 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 18500 do 21500 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Michalská č.p. 206/2, Olomouc. Místo výkonu práce: Olomouc, Prostějov. Nástup: únor 2017

Požadavky:
- VŠ v oboru sociální práce, pedagogika, adiktologie plus započatý psychoterapeutický výcvik (absolvovaná alespoň sebezkušenostní část)
- VŠ v oboru psychologie, započatý psychoterapeutický výcvik výhodou
- trestní bezúhonnost
- orientace v oblasti závislostního chování
- komunikativnost, samostatnost, aktivní přístup, zodpovědnost, zvládání stresových situací
- ŘP skupiny B
Praxe v oboru vítána, další vzdělání a znalost AJ výhodou.

Náplň práce: Dlouhodobá terapeutická a poradenská práce s lidmi závislými na hazardním hraní, s jejich rodinnými příslušníky a blízkými osobami. Jedná se o skupinovou a individuální práci s klienty - poradenství, individuální a skupinovou terapii. A také spoluvytváření dlouhodobého konceptu práce s hazardními hráči a jejich blízkými v rámci ambulantní následné péče.

Nabízíme:
- práce na HPP na dobu určitou do dubna 2018 s předpokládanou možností prodloužení
- mzdové ohodnocení dle platných tabulek, dosažené praxe a vzdělání (18 500 - 21 500 Kč hrubá mzda)
- možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu, školení, stáže a supervize
- dodatkový týden dovolené
- zázemí zavedené a stabilní neziskové organizace

Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte nejpozději do 3. 1. 2017 POUZEna emailovou adresu: [email protected]. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru, který se bude konat 10. 1. 2017. Výběrové řízení vyřizuje Mgr. Lukáš Franc, psycholog. Zařízení si ponechává právo výběrové řízení prodloužit, případně opakovat nebo zrušit.
S osobními údaji uvedenými v životopise bude nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
Zasláním životopisu uchazeč dává souhlas se zpracováním svých osobních údajů po dobu výběrového řízení a jejich uchováváním v databázi vhodných zájemců o případná volná pracovní místa v SPR po dobu dvou let.

Poslední změna:2016-12-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 11844470763

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně