Dělník chemické výroby

Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost (MPSV)

Místo práce
Revoluční 1930, 400 01 Ústí nad Labem, Okres Ústí nad Labem
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-15
Mzdové podmínky (brutto)
18260 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha ostatních strojů a zařízení pro chemickou výrobu (81319)

Pracoviště a kontakty

Firma:Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost, IČ 00011789, http://www.spolchemie.cz
Pracoviště:Revoluční 1930/86, Ústí nad Labem-centrum, 400 01 Ústí nad Labem 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-06-15
Mzdové rozpětí:od 18260 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Revoluční č.p. 1930/86, Ústí nad Labem.
Náplň práce:
plnění sudů, vaků, krabic a pytlů daným výrobkem
obsluhu plnících zařízení, vah, transportních dopravníků, svářečky, zdvihacího zařízení,
vysokozdvižného vozíku
přípravu obalů před plněním, jejich označování, plnění, dovažování, uzavírání a zajišťování
včetně případné paletizace
sledování plnění obalů a vyřazování naplněných obalů při nestandardním vzhledu produkce
transport a manipulaci s obaly či s obalovými jednotkami a jejich předepsané řazení
pravidelný odběr vzorků případně odběr vzorků mimořádných
čištění výrobního zařízení, úklid pracoviště a provozu
drobnou preventivní údržbu včetně kontroly technického stavu zařízení
Požadujeme:
vyučení v jakémkoliv technickém či strojním oboru
platný průkaz na VZV - případně zkušenost s řízením
dobrý zdravotní stav - fyzická práce manipulace se surovinou a výrobky
Nabízíme:
pracovní poměr na dobu určitou: 1 roku s možností dalšího prodloužení dle pracovních výsledků
zkušební doba: 3 měsíce
práce na 12-ti hod. směny nepřetržité
čtvrtletně výplata odměn dle výsledků provozu
5 týdnů dovolené
závodní stravování
dostupnost pracoviště v centru města UL
příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce pracovního poměru
Kontakt: hlásit se osobně na uvedené adrese - Bc. Hlávková Jana.

Poslední změna:2017-05-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Labem

číslo volného místa: 12750830712

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou