Hlavní sestra, Vrchní sestra

SPOLEK SENIOR KLUB MMJ

náměstí T. G. Masaryka 1132, 54232 Úpice, Královéhradecký kraj, Okres Trutnov
plný úvazek
Termín nástupu
1.1.2017
Mzdové podmínky (brutto)
Nástupní plat 33.000,-Kč.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řízení a hodnocení podřízených pracovníků, zaškolení nových pracovníků, vypracování rozpisu směn, vedení a kontrolování zdravotní a ošetřovatelské dokumentace, komunikace s lékaři a zdravotními zařízeními, zajišťování zásobování zdravotnickými prostředky a léky,..

Zaměstnanecké výhody, benefity

Smlouva na dobu neurčitou, přátelský kolektiv, zvýhodněné stravování.

Informace o náboru

Strukturovaný životopis posílejte na email: [email protected], další informace na tel. +420 702 193 606.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Zdravotnictví

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu dle zákona č. 96/2004 Sb., v platném znění, minimálně 5 let praxe ve vedoucí funkci, samostatnost a vysoké pracovní nasazení, schopnost koordinace týmové práce, dobrý vztah k lidem, znalost práce na PC, znalost programu Cygnus výhodou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Senior dům Beránek poskytuje prostřednictvím kvalifikovaného a motivovaného personálu velmi kvalitní sociální služby lidem, kteří vzhledem ke svému věku, zdravotnímu stavu a situaci v rodině nemohou žít ve svém přirozeném prostředí. Tím jim umožní prožít důstojný a aktivní podzim života.
ID: 2881725  Datum zveřejnění: 9.1.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Nástupní plat 33.000,-Kč.