Sociální pracovník - osobní asistence

Spolek Trend vozíčkářů Olomouc (MPSV)

Místo práce
Lužická 101, 779 00 Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-13
Mzdové podmínky (brutto)
12800 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené (34123)

Pracoviště a kontakty

Firma:Spolek Trend vozíčkářů Olomouc, IČ 61984680
Pracoviště:Lužická 101/7, Povel, 779 00 Olomouc 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Neurčeno
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2017-02-13
Mzdové rozpětí:od 12800 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky
Dovolená navíc

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Lužická 7, Olomouc.
Jedná se o funkci řídícího sociálního pracovníka na 0,8 úvazek (s možností navýšení), nástup dle dohody. Mzda od 12 800,- (úvazek 0,8)
Smlouva na dobu určitou 1 rok (s možností prodloužení).
Požadavky:
- osobní zájem o problematiku osob se ZP
- vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb., § 110 pro výkon profese sociálního pracovníka (VOŠ - obory: sociální práce, soc. pedagogika, humanitární práce, sociálně právní činnost, charitní a soc. činnost; VŠ - obory: soc. práce, soc. politika, soc. pedagogika, soc. péče, soc. patologie nebo spec. pedagogika)
- orientace v právních předpisech týkajících se oblasti sociálních služeb a osob se ZP
- schopnost týmové spolupráce, schopnost plánování a koordinace činností a práce dalších osob, kvalitní komunikační (vyjednávací a vyjadřovací) schopnosti slovem i písmem, schopnost osobního vyjádření před skupinou osob, schopnost vyhledávání potřebných informací a zdrojů
- pečlivost pro systémové vedení administrativy
- empatie, spolehlivost, samostatnost, flexibilita, kreativita
- schopnost sebevzdělávání, rozvíjení znalostí a dovedností pro práci v oboru sociálních služeb
- trestní bezúhonnost
- dobrý zdravotní stav, manuální zručnost při pomoci klientům
- uživatelská úroveň práce s PC
- výhodou: praxe v oblasti sociálních služeb, vedení týmu pracovníků
Nabízíme práci sociálního pracovníka, jehož pracovní náplní je zajištění průběhu a rozvoje služby osobní asistence, tzn. přijímání nových uživatelů, individuální plánování služby s uživateli, podpora při řešení životních situací klientů, výběr, přijímání, vedení, hodnocení asistentů, spolupráce na evaluaci služby, spolupráce na aktualizaci, vytváření metodických a pracovních postupů služby, vedení administrativy, výkon osobní asistence u uživatelů atd.
Nabízíme zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky.
Profesní životopis a motivační dopis doručte POUZE poštou nebo elektronicky nejpozději do 9.2.2017 na uvedený kontakt. Tyto materiály jsou nezbytnou podmínkou pro zařazení do výběrového řízení. (Nevyžádané materiály nevracíme.)
Úspěšní zájemci budou telefonicky pozváni do 2. kola k osobnímu pohovoru.
Kontaktní osoba: Mgr. et Mgr. Marie Pijáčková, Lužická 7, 779 00 Olomouc, tel.: 582 777 704, 731 501 388, e-mail: [email protected]; www: www.trendvozickaru.cz.

Poslední změna:2017-01-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 12064290708

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC