Operátor call centra

Spolek Trend vozíčkářů Olomouc (MPSV)

Místo práce
Lužická 101, 779 00 Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
6700 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech (42220)

Pracoviště a kontakty

Firma:Spolek Trend vozíčkářů Olomouc, IČ 61984680
Pracoviště:Lužická 101/7, Povel, 779 00 Olomouc 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Neurčeno
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 6700 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Lužická č.p. 101/7, Olomouc. Nástup možný ihned.
Spolek Trend vozíčkářů Olomouc hledá na pracoviště call centra operátora/operátorku - pracovník telefonních panelů, telefonistu. Místo je vyhrazené pro osoby se zdravotním postižením.

Náplň práce:
- telefonické oslovování klientů (aktivní telemarketing - domlouvání schůzek pro obchodní zástupce, nabídka produktů…)
- příjem hovorů (pasivní telemarketing)
- práce na různorodých produktech sociálního podnikání
- drobná administrativa
- práce na PC

Požadujeme:
- komunikativnost a prezentační dovednosti
- příjemný hlasový projev a vystupování
- schopnost samostatné práce
- pečlivost
- rutinní práci na PC a internetu
- trestní bezúhonnost

Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou (zástup za MD), úvazek 0,5
- směnný provoz - v rozmezí 08:00 - 20:00 hodin (pondělí - pátek 4 hodiny denně)
- průběžná školení
- moderní bezbariérové pracovní prostředí
- základní plat 6.700,- Kč plus volnou složku mzdy - výkonnostní ohodnocení
- zaměstnanecké benefity - příspěvek na penzijní pojištění, stravenky

V případě Vašeho zájmu nám, prosím, zašlete Váš životopis s kontaktními údaji POUZE na email: [email protected] do 30. 3. 2017. Do předmětu emailu napište OPERÁTOR CALL CENTRA. Všem uchazečům pošleme vyrozumění, vybrané pozveme k osobnímu pohovoru.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších materiálů společnosti dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Poslední změna:2017-02-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 12235750721

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC