Pracovník/ce půjčovmy kompenzačních pomůcek a volnočasových aktivit

Spolek Trend vozíčkářů Olomouc (MPSV)

Místo práce
Lužická 101, 779 00 Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-07
Mzdové podmínky (brutto)
8000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce (34129)

Pracoviště a kontakty

Firma:Spolek Trend vozíčkářů Olomouc, IČ 61984680
Pracoviště:Lužická 101/7, Povel, 779 00 Olomouc 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Neurčeno
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-04-07
Mzdové rozpětí:od 8000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění
Dovolená navíc

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Lužická 7, Olomouc.
Požadavky:
- vzdělání podle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách,
- výhodou praxe v sociálních službách,
- osobní zájem o problematiku osob se ZP,
- empatie, spolehlivost, samostatnost, flexibilita, kreativita,
- schopnost sebevzdělávání, rozvíjení znalostí a dovedností pro práci v oboru sociálních služeb,
trestní bezúhonnost,
- dobrý zdravotní stav, manuální zručnost při pomoci uživatelům soc. služeb,
- uživatelská úroveň práce s PC;

Pracovní náplň:
- přímý kontakt se zájemci o půjčení kompenzační pomůcky;
- vedení půjčovny kompenzačních pomůcek - hlídá termíny vrácení, vede evidenci, statistiku výpůjček;
- poskytuje informace uživatelům půjčovny o zaopatření vlastních kompenzačních pomůcek;
- komplexní organizování aktivizačních činností uživatelů služeb a členů Spolku, zejména krátkodobých výletů, pobytových akcí a setkání, besed, sportovních akcí, zájmových činností atd.;
- osobní jednání s uživateli soc. služeb, zjišťování jejich přání a potřeb; aktivní vyhledávání možných cílů a zajímavých námětů pro volnočasové aktivity;
- prac. doba je rozvržena do 3 dnů - po, st a čt dle kontaktních hodin půjčovny - po 8:00-12:00; st 8:00-17:00; čt 8:00-12:00, zbylé hodiny do úvazku 0,5 se odvíjí pak dle dohody.

Nabízíme zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky.

Profesní životopis a motivační dopis doručte POUZE poštou nebo elektronicky nejpozději do 7. 4. 2017 na uvedený kontakt. Tyto materiály jsou nezbytnou podmínkou pro zařazení do výběrového řízení. (Nevyžádané materiály nevracíme.) Úspěšní zájemci budou pozváni do 2. kola k osobnímu pohovoru.

Kontaktní osoba:
Mgr. et Mgr. Marie Pijáčková, Lužická 7, 779 00 Olomouc, tel.: 582 777 704, 731 501 388, e-mail: [email protected]; www: www.trendvozickaru.cz

Poslední změna:2017-03-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 12346230714

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC, uživatelská úroveň