PHP Developer

SportObchod.cz s.r.o.

Místo práce
Čechyňská 16, 602 00 Brno, Brno - město, Okres Nový Jičín
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
1.12.2015
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 50000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Tvorba modulů do existující aplikace
• Úpravy a optimalizace existující aplikace
• Zapracování do týmu vývoje

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zajímavá práce na dlouhodobých projektech
• Účast na zajímavých projektech
• Mladý kolektiv
• Další rozvoj v oblasti nových technologií
• Odpovídající finanční ohodnocení a motivaci

Informace o náboru

možnost pracovat z domu (homeoffice)

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

IT

Ostatní znalosti

PHP - Pokročilý
AJAX - Pokročilý
MySQL - Pokročilý
XHTML - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Velmi dobrá znalost PHP jako klíčové technologie, dobrá znalost MySQL
• Objektově orientované programování (PHP 5), verzovací nástroje výhodou
• Uvítáme zkušenosti s Nette, CSS3, NodeJS, webovými službami, jQuery
• Aktivní přístup k práci, týmový hráč
• Schopnost a chuť se učit novým technologiím
• Komunikativnost
• Samostatné a efektivní řešení problémů
• Schopnost psát čitelný a znovupoužitelný kód
• Anglický jazyk na úrovni čtení manuálů

Termín nástupu: ihned

Do odpovědi prosím doplňte strukturovaný životopis s fotografií a možný termín nástupu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost SportObchod.cz patří již přes 13 let mezi přední hráče na trhu se sportovními potřebami. Kromě internetového obchodu mohou zákazníci navštívit kamenné prodejny v Praze a v Brně. V posledních letech jsme rozšířili působnost i na zahraniční trhy.
ID: 2317741  Datum zveřejnění: 6.11.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 - 50000 Kč/měsíc