Recepční

Sportoviště města Sušice (MPSV)

Místo práce
Volšovská 444, 342 01 Sušice, Okres Klatovy
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
17800 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Recepční (4226)

Pracoviště a kontakty

Firma:Sportoviště města Sušice, IČ 21551456
Pracoviště:Sportoviště města Sušice - pracoviště, Volšovská 444, Sušice II, 342 01 Sušice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 17800 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Sportoviště města Sušice
Volšovská č.p.44
Po skončení doby určité možnost prodloužení
na dobu neurčitou..
Zaměstnanecké výhody: plavání zdarma, zimní stadion zdarma, 13 a 14 plat , dovolená 25 dní
Kontaktní osoba: Ing. Lukáš Hamák email- [email protected]

Poslední změna:2017-04-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Klatovy

číslo volného místa: 12551930757

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou