Store Management - otevření nového obchodu Ústí nad Labem

Sports Direct

FORUM Ústí nad Labem, Bílinská 3490/6, 400 01 Ústí nad Labem, Okres Ústí nad Labem
plný úvazek
Termín nástupu
16.11.2015
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 33000 Kč/měsíc, Pevná měsíční mzda + bonusová složka

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Trénink a rozvoj zaměstnanců tak, aby podávali skvělé výsledky
Udržovat vizuální standardy merchandisingu v souladu s očekáváním společnosti
Udržovat rozpočet obchodu u inventur, produktivity a prodeje
Povzbuzovat tým managementu a prodejní týmy k podávání skvělého zákaznického servisu
Vést tým k podávání nejlepších výsledků tak, aby prodejna byla zisková jak pro oblast tak i pro celou společnost. Toho dosáhnete koučováním a vedením směrem k úspěchu
Zajistit, aby všichni zaměstnanci obchodu dodržovali požadavky na provoz, firemní politiku a postupy.
Efektivně řídit a rozvíjet váš tým managementu pro zvyšování a maximalizaci prodeje v prodejně

Zaměstnanecké výhody, benefity

Konkurenceschopná měsíční mzda
20% zaměstnanecká sleva
Bonus spojený s výkonem (až 25% platu)
Školení ve Velké Británii pro naše vrcholné manažery
Příležitost k rozvoji a postupu z celosvětového hlediska
Pracovní příležitost ve více jak 20 zemích

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Pokladna - Pokročilý

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pokročilá znalost angličtiny
1-2 roky zkušenost na podobné manažerské pozici v maloobchodě
Zkušenost s vedením velkého týmu
Se zaujetím pro lidi a poskytování skvělého zákaznického servisu
Motivovaná osobnost se schopností motivovat ostatní
Spolehlivý/á a zodpovědný/á
Silné komerční schopnosti a znalost KPI jsou předností
Dobrý/á ve vizuálním merchandisingu
Organizační schopnosti a dobrý management organizace času
Excelentní komunikační schopnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Retail

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 2279353  Datum zveřejnění: 7.10.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18000 - 33000 Kč/měsíc, Pevná měsíční mzda + bonusová složka