Obchodní referent

SPOZA, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
606, 503 43 Černilov, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2014-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
12000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní referenti (33392)

Pracoviště a kontakty

Firma:SPOZA, spol. s r.o., IČ 15062791
Pracoviště:Černilov 606, 503 43 Černilov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2014-09-01
Mzdové rozpětí:od 12000 do 20000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme:
- znalost anglického jazyka slovem a písmem
- flexibilnost, loajalnost, charakter, nadšení a ambice pro pracovní nasazení
- znalost práce s PC (office, excel, adobe, powerpoint)
- výpis trestní rejstřík, potvrzení od lékaře (náš formulář)
- praxe v obchodu výhodou, ale nebráníme se absolventům , kteří mají výše uvedené ambice a nadšení.

Náplň práce je na manažerské úrovni, komunikace s obchodníky a partnery (CJ, AJ), tvorba nabídek.
Nabízíme práci v dobrém kolektivu, v divizi profinářadí.
Možnost pracovního postupu na základě výsledků odvedené práce.

životopisy zašlete na email [email protected] kde se Vám ozveme pro osobní schůzku.

Poslední změna:2014-09-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 7832990755

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní