Specialista(ka) sjednávání schůzek obchodnímu zástupci

SPP CZ, a.s. (MPSV)

Místo práce
Nové sady 996, 602 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
80 - 140 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech (42220)

Pracoviště a kontakty

Firma:SPP CZ, a.s., IČ 28488016
Pracoviště:Nové sady 996/25, Staré Brno, 602 00 Brno 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 80 do 140 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Společnost SPP CZ, a.s., člen nadnárodní skupiny SPP, je významným dodavatelem energií českým a slovenským domácnostem a firmám.
Aktuálně rozšiřujeme řady o nové kolegy/kolegyně na pozici:

Náplň práce:
a. Telefonní kontakt s vybranou klientelou z řad fyzických osob a právnických osob
b. Prezentace návštěvy obchodním zástupcem, zjištění zájmu
c. Domlouvání vhodných termínů schůzek

Nabízíme:

a. Spolupráci na dohodu o provedení práce, následně možnost hlavního pracovního poměru v případě zájmu
b. Pracovní dobu dle domluvy v rámci pracovních dní 8:00 – 16:30
c. Motivační finanční ohodnocení (základní mzda, prémie)
d. Bezplatné zaškolení
e. Průběžné vedení a podporu (školení, informace, komunikace, apod.)
f. Dlouhodobou spolupráci s možným kariérním růstem
g. Moderní prostředí kancelářského komplexu TITANIUM v centru Brna

Požadavky:
a. Zájem o práci v obchodním prostředí
b. Vstřícné a příjemné vystupování
c. Cílevědomost, samostatnost a pracovitost
d. Férové a přímé jednání

V případě Vašeho zájmu zašlete prosím Váš životopis na e-mail [email protected]. Vybrané uchazeče budeme kontaktovat.

Poslední změna:2017-01-23, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 12035170726

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou