Energy plant engineer (Ref. č.: 190712/ki/VY)

SPPA group, s.r.o.

Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Moravskoslezský kraj
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
- definování technologických řešení kompletních zdrojů energie (spalování biomasy)
- vedení projektu po technické stránce, spolupráce s projektovým manažerem a konstruktéry
- každodenní komunikace s kolegy v zahraničí
- provádění tepelných, kapacitních a pevnostních kalkulací
- místo pracoviště: Frýdek - Místek
Jiné výhody
Nabízíme:
- zázemí mezinárodní společnosti
- profesní růst v perspektivním oboru (energetika - obnovitelné zdroje)
- velmi dobré platové podmínky
- jazykové a odborné vzdělávání
- zaměstnanecké výhody (13. plat, dodatečná dovolená, příspěvek na dopravu atd.)
Společnost, pro kterou je pozice obsazována
Elektrotechnický průmysl

Zahraniční společnost zabývající se technologiemi výroby čisté energie.

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání
vysokoškolské II. stupně

Zaměření, obor:
energetika, technické
Znalosti
Jazykové znalosti:
Angličtina - aktivní
Řidičský průkaz
B
Osobnostní předpoklady a dovednosti
Požadujeme:
- VŠ technického zaměření (energetika výhodou)
- orientaci ve spalovacích technologiích a termodynamice
- schopnost týmové práce, dobré komunikační dovednosti, flexibilita
- dobrou znalost angličtiny (slovem i písmem)
- MS Office, znalost CAD programů výhodou
- životopis v ČESKÉM a ANGLICKÉM jazyce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti
SPPA group s.r.o. je soukromou společností, která se zabývá náborem a výběrem vhodných kandidátů na různé pracovní pozice.
Spolupracujeme s významnými klienty z celé ČR.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
Hlavní oblast působení společnosti
Personální poradenství, zprostředkování práce a studijních pobytů
Počet zaměstnanců
4
Studentská 6202/17 Zobrazit na mapě
70800 VŠB-TU Ostrava
ID: 1244416   Datum zveřejnění: 16.7.2012
Společnost: SPPA group, s.r.o.
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce