Obchodní zástupce/Asistent manažera/Vedoucí pobočky

Petr Bango

Místo práce
Okres Kolín, Okres Nymburk, Okres Česká Lípa
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
28.02.2015
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 55000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- hlavní činností naší firmy je změna dodavatele(komodit) elektřiny a plynu u našich zákazníků.
• Obchodní zástupce/prodejní partner ve svěřeném regionu bude mít za úkol péči o naši stávající klientelu a aktivní vyhledávání a získání nových zákazníků s možností následné péče v rámci dlouhodobé spolupráce.
• Obchodní zástupce/prodejní partner bude působit v jednom z vybraných regionů: Královéhradecký kraj,Liberecký kraj, Pardubický Kraj,Ústecký kraj

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Dlouhodobou spolupráci pro úspěšnou a prosperující společnost
• Bezplatné zaškolení
• Pevná finanční odměna + provize dle dosažených výsledků
• Přidělené mobilní číslo
• Nástup ihned
• Možnost práce v regionu bydliště a okolí

Informace o náboru

Pracovní pozice je vhodná pro kandidáty, kteří se nebojí komunikovat, umí naslouchat klientovi, disponují prodejními dovednostmi, dokáží hledat řešení a mají kultivovaný ústní projev.
Máte-li o tuto pozici zájem a splňujete-li požadovaná kritéria, neváhejte a zašlete strukturovaný životopis na e-mailovou adresu [email protected] . Pakliže se bude Váš profesní profil shodovat s požadavky na obsazovanou pozici, budete zařazeni do užšího výběrového řízení. Nejpozději do 12 pracovních dnů od doručení vašeho strukturovaného životopisu Vás budeme kontaktovat ve věci sjednání osobního pohovoru.
S Vašimi poskytnutými materiály bude zacházeno v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

MANAGEMENT,PORADENSTVÍ-ENERGETIKA,

Jazykové znalosti

Český jazyk - Úplný začátečník (A1)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

PRAXE V OBORU - Obchod-prodej výhodou,komunikativní schopnosti,flexibilita,pracovitost,zodpovědnost,snaha učit se novým věcem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hlavní činností naší firmy je změna dodavatele(komodit) elektřiny a plynu u našich zákazníků a dlouholetá kontrola jejich spokojenosti. Centropol Energy a.s. je významný dodavatel na našem trhu, který jsou u nás na trhu už několik let a jsou velice úspěšní. Naším cílem je v první řadě spokojený zákazník, a proto klademe velký důraz na efektivitu, spolehlivost a profesionalitu v oblasti péče o zákazníky. Díky zkušenému týmu našich pracovníků jsme schopni zákazníkům poskytnout zajímavé produkty, kvalitní služby a odbornou péči na vysoké úrovni.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 1805136  Datum zveřejnění: 15.2.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000 - 55000 Kč/měsíc