Správce so

Správa Národního parku a chráněné krajinné oblasti Šumava (MPSV)

Místo práce
1. máje 260, 385 01 Vimperk, Okres Prachatice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
15780 - 23730 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní průvodci (51139)

Pracoviště a kontakty

Firma:Správa Národního parku a chráněné krajinné oblasti Šumava, IČ 00583171
Pracoviště:Správa národního parku a CHKO Šumava - sídlo, 1. máje 260/19, Vimperk II, 385 01 Vimperk

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 15780 do 23730 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadované vzdělání : Úplné střední vzdělání s maturitou
Oddělení: Informační a strážní služby
Místo výkonu : Stožec
Další požadavky na minimální znalosti a dovednosti : Minimální věková hranice 21 let, trestní bezúhonnost /doložit výpis z rejstříku trestů/, výborný zdravotní stav /doložit/, fyzická kondice, řidičský průkaz skupiny "B", znalost cizího jazyka - NJ,AJ, dobré znalosti zákona 114/92 Sb., a především činností/povinností stráže přírody. Výhodou je následující certifikace: záchranář - člen první pomoci, záchranář - školení vodní záchrany, záchranář - lezec. Nutno doložit písemně. Základní přehled o fungování integrovaného záchranného systému (zákon 133/1985 Sb., zákon 239/200 Sb.) výhodou.
Kladný vztah k přírodě, znalost místopisu, historie území, zkušenosti z práce s mládeží a dětmi. Komunikační schopnosti.
Náplň práce : Vykonává činnosti Informační a strážní služby. Vykonává kontrolní činnosti v rozsahu vymezeném zákonem 114/1992Sb., především pak v rozsahu činností stráže přírody. Provádí průběžný monitoring území a zajišťuje péči o turistickou infrastrukturu ve vymezeném rozsahu. Aktivně pracuje s veřejností, poskytuje informace o území, zajišťuje na vyžádání osvětovou činnost. Vykonává činnosti ISS, vyplývající ze smlouvy o Plánované pomoci na vyžádání v rozsahu vymezeném zákonem 239/2000 Sb. Zabezpečuje a vykonává činnosti směřující k předcházení vzniku a likvidaci mimořádných událostí (úrazy, požáry, havárie) v rozsahu vymezeném zákonem 133/1985Sb. a zřizovací listinou JPO 315801 SDH podniku. Podílí se na vytváření plánů a strategií Informační a strážní služby. Podílí se na zabezpečení, koordinaci a výkonu spolupráce ISS s ostatními subjekty.
Tarifní třída : 9.
Mzda : 15.780,- Kč až 23.730,- Kč (dle délky let započitatelné praxe)
Požadovaný nástup : 1. 6. 2017
Uzávěrka přihlášek dne : 1. 5. 2017
Výběrové řízení dne : 18. 5. 2017
jednosměnný provoz

Zájemci se mohou přihlásit na adresu [email protected] - kancelář ředitele

Poslední změna:2017-04-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Prachatice

číslo volného místa: 12557500788

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou