Referent nc kvilda

Správa Národního parku a chráněné krajinné oblasti Šumava (MPSV)

Místo práce
14, 384 93 Kvilda, Okres Prachatice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-07-01
Mzdové podmínky (brutto)
15780 - 23730 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti ochrany životního prostředí (2133)

Pracoviště a kontakty

Firma:Správa Národního parku a chráněné krajinné oblasti Šumava, IČ 00583171
Pracoviště:Informační středisko Kvilda, Kvilda 14, 384 93 Kvilda

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-07-01
Mzdové rozpětí:od 15780 do 23730 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky:
Dobré komunikační schopnosti
Znalost cizího jazyka (AJ, Nj)
Kladný vztah k přírodě, znalost šumavského regionu
Praxe s prací se zvířaty výhodou
Časová flexibilita a týmová spolupráce
Znalost práce na PC - Word, Excel
Řidičský průkaz skupiny "B"

Náplň práce:
Zajišťuje a koordinuje provoz NC Kvilda včetně běžné denní údržby vnitřních a venkovních prostor. Provádí informační činnost pro návštěvníky - v osobním, telefonickém, e-mailovém a poštovním kontaktu. Provádí monitoring a evidenci návštěvnosti a ostatních ukazatelů činnosti NC. Zajišťuje drobný prodej, objednávání a evidenci prodejních materiálů na NC a měsíčně vyúčtovává tržbu za prodej. Podílí se na distribuci informačních materiálů. Obsluhuje AV technologie.
Zajišťuje údržbu expozic. Připravuje a realizuje programy pro veřejnost a místní obyvatele, podílí se na jejich prezentaci a propagaci v místně příslušném regionu.
Zajišťuje odborné přednášky na pracovišti, spolupracuje s interními a externími lektory, provádí vlastní prezentační činnost včetně přípravy prezentací.

Pracovní pozice: Referent NC Kvilda
Místo na dobu určitou po dobu RD a MD.
9. platová třída
Uzávěrka přihlášek do výběrového řízení: 18.6.2017
Výběrové řízení dne: 20.6.2017
Zájemci se mohou přihlásit na adresu [email protected] - kancelář ředitele.
Dotazy k podrobné náplni práce lze získat u Ing. Miloše Juhy, Ph.D.

Poslední změna:2017-05-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Prachatice

číslo volného místa: 12758930794

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou