Recepční - masér/-ka

Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace (MPSV)

Kydlinovská 1521, 500 02 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
13970 - 18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Recepční (42260)

Pracoviště a kontakty

Firma:Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace, IČ 64811069
Pracoviště:Kydlinovská 1521/79, Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Turnusové služby
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 13970 do 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:RECEPČNÍ - MASÉR/-KA
- PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou, nástup dle domluvy, pracovní doba dle provozu Wellness studia 12hodinové směny, včetně víkendů a svátků, pozice je ve Wellness studiu na Koupališti Flošna
- Požadujeme: min. vyučení, velmi dobrou znalost práce s PC, aktivní a komunikativní jednání, samostatnost, příjemné vystupování, bezúhonnost
- Výhodou je masérský kurz - sportovní a rekondiční masáž nebo jiné a další
- Nabízíme: platové zařazení do 4. třídy dle NV 564/2006 Sb., příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištění, 5 týdnů dovolené
- Přihlášky do výběrového řízení zasílejte na e-mail: [email protected] nebo na adresu: Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace, Mgr. Jitka Vaněčková, Kydlinovská 1521, 500 02 Hradec Králové. Informace na tel.: 725 263 030, 495 774 162, www.snhk.cz

Poslední změna:2017-01-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 11846730766

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou