Správní cestmistr

Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
Hvězdné údolí 815, 785 01 Šternberk, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2015-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
14000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví (31230)

Pracoviště a kontakty

Firma:Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace, IČ 70960399
Pracoviště:Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace - prac. Šternberk, Hvězdné údolí 815/101, 785 01 Šternberk 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Neurčeno
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-04-01
Mzdové rozpětí:od 14000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Druh práce: výkon komplexního dozoru nad vozovkami II. a III. třídy.
Charakteristika vykonávané práce: řešení záležitostí technické správy silničního
majetku, stanovování podmínek pro provedení zásahu do silničního tělesa, vydávání vyjádření k projektové dokumentaci pro akce, které zasahují do stavby silničního tělesa, napojují se na komunikaci, popřípadě jsou realizovány v ochranném pásmu silničního pozemku, sledování, evidence a dokumentace a plnění stanovených podmínek a termínů u povoleného zvláštního užívání silniční sítě, kontrola dodržování podmínek uvedených ve vyjádřeních, účast na jednáních, která se týkají silniční sítě atd. V zimním období (listopad-březen) práce dispečera zimní údržby (směnný provoz).

Požadavky:
- dosažené vzdělání + praxe v silničním hospodářství nebo v příbuzném oboru (např. stavebnictví): středoškolské, popř. vysokoškolské, i bez praxe
- obor školního vzdělání: technické zaměření (obor dopravních staveb výhodou)
- další požadované dovednosti: praxe stavebního dozoru - výhodou, znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook), orientace v problematice zákona o pozemních komunikacích - výhodou, ŘP sk. B, praxe v řízení automobilu, schopnost koncepční práce, samostatnost, flexibilita, schopnost jednat s lidmi
Předpoklady: fyzická osoba, která je státním občanem České republiky dosáhla věku 18 let, je způsobilá k právním úkonům, ovládá jednací jazyk, bezúhonnost.

Platové podmínky se řídí zákonem č. 143/1992 Sb. v platném znění o platu a odměně za pracovní pohotovost v rozpočtových a některých dalších organizacích a orgánech, ve znění pozdějších předpisů a nařízením vlády ČR č.564/2006 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě v platném znění, platová třída 9.
Plat: od 14.000,- Kč, dle kvalifikace a praxe. Termín nástupu: dle dohody.

Přihláška bude obsahovat: profesní životopis s uvedenými údaji o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech, týkajících se pracovního místa, ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, originál výpisu z evidence Rejstříku trestů ne starší 3 měsíce.
Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami, bez nich není Vaše přihláška úplná a nemůže být zahrnuta mezi žádosti dalších uchazečů na obsazované funkční místo.
Zasláním životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, pro účely příslušného výběrového řízení.

Přihlášky s požadovanými doklady zašlete POUZE na adresu: Správa silnic Olomouckého kraje, Středisko údržby Olomouc, příspěvková organizace, sekretariát, Lipenská 753/120, 772 11 Olomouc. Eventuelně předejte osobně na uvedené adrese nejpozději do 31. 3. 2015. Kontaktní osoba: Dostálová Věra, tel.: 585 151 428, e-mail: [email protected].

Poslední změna:2015-03-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 8530170786

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou