Krajský mostmistr

Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
Lipenská 753, 779 00 Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
16400 - 24660 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví (31230)

Pracoviště a kontakty

Firma:Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace, IČ 70960399
Pracoviště:Lipenská 753/120, Hodolany, 779 00 Olomouc 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 16400 do 24660 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Druh práce: Příprava podkladů pro komplexní zajišťování přípravy a realizace investiční výstavby, údržby a oprav mostních objektů, vedení krajského pasportu mostů, zajišťování hlavních prohlídek mostů na sil. II. a III. tříd na území Olomouckého kraje v souladu s platnými legislativními předpisy a případné přepočty zatížitelnosti mostů.
Místo výkonu práce: Lipenská 120, 772 11 Olomouc.

Požadavky:
- vysokoškolské vzdělání, obor stavba, údržba, rekonstrukce pozemních komunikací, dopravní stavby apod., praxe v silničním hospodářství vítána.
- osvědčení k výkonu běžných prohlídek mostů pozemních komunikací výhodou.
- orientace v přípravě a realizaci staveb pozemních komunikací
- výborná znalost příslušných právních předpisů
- umění jednat s lidmi, dobré komunikační schopnosti
- schopnost analytického myšlení, samostatnost
- spolehlivost a pečlivost, vysoké pracovní nasazení, schopnost učit se novým poznatkům
- znalost práce s PC (Word, Excel, Internet)
- ŘP skupiny B

Termín nástupu: po ukončení výběrového řízení.

Předpoklady: fyzická osoba, která je státním občanem České republiky dosáhla věku 18 let, je způsobilá k právním úkonům, ovládá jednací jazyk, bezúhonnost.

Přihláška bude obsahovat:
- motivační dopis,
- profesní životopis s uvedenými údaji o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech, týkajících se pracovního místa,
- ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání,
- originál výpisu z evidence Rejstříku trestů ne starší 3 měsíce.

Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami, bez nich není Vaše přihláška úplná a nemůže být zahrnuta mezi žádosti dalších uchazečů na obsazované funkční místo.
Podrobnější informace jsou dostupné na www.ssok.cz.

Poslední změna:2016-10-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 11535830731

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou