Vrchní mistr tratí

Správa železniční dopravní cesty, státní organizace (MPSV)

Železničářská 1386, 400 03 Ústí nad Labem, Okres Ústí nad Labem
plný úvazek
Termín nástupu
2015-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
26000 - 28500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mistři v dopravě (43231)

Pracoviště a kontakty

Firma:Správa železniční dopravní cesty, státní organizace, IČ 70994234
Pracoviště:Správa železniční dopravní cesty, státní organizace - Oblastní ředitelství Ústí nad Labem, Železničářská 1386/31, Střekov, 400 03 Ústí nad Labem 3

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-09-01
Mzdové rozpětí:od 26000 do 28500 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Železničářská 1386/31, Střekov,
Ústí nad Labem.
Požadujeme: středoškolské nebo vysokoškolůské vzdělání, praxi 3 roky na pozici mistr tratí (správce tratí), stavbyvedoucí CPS, odpovědnost, disciplinu, schopnost vést zástupně tým cca 10 zaměstnanců, provozní znalost správcovství v trať.hospodářství, odpovídající technické znalosti a zkouška dle Zam 1 min.K-05/2 nebo NK-05/2 popřípadě vyšší, fyzické předpoklady, uživatelská znalost prostředí Word, Exel, M Outlok apod., ŘP sk.B, zdravotní způsobilost.
Nabízíme: platové podmínky 26 000 - 28 500,- Kč., jízdní výhody, dovolenou navíc, příspěvek na penzijní a životní pojištění ( 1 roce), podnikové stravování.
Na uvedeném tel. čísle si sjednat osobní schůzku.

Poslední změna:2015-07-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Labem

číslo volného místa: 9092990782

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou