Vedoucí oddělení oj

Správa železniční dopravní cesty, státní organizace (MPSV)

Železničářská 1386, 400 03 Ústí nad Labem, Okres Ústí nad Labem
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 32000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vedoucí provozu v ostatních zařízeních (51519)

Pracoviště a kontakty

Firma:Správa železniční dopravní cesty, státní organizace, IČ 70994234
Pracoviště:Správa železniční dopravní cesty, státní organizace - Oblastní ředitelství Ústí nad Labem, Železničářská 1386/31, Střekov, 400 03 Ústí nad Labem 3

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 32000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jízdní výhody
Podnikové stravování
Dovolená navíc

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Železničářská 1386/31, Střekov, Ústí nad Labem.
Požadujeme: vedení technického oddělení ST, připomínkování staveb v ochranném pásmu dráhy, výkon odborného technického dozoru, kontrolní činnost, pasportní evidence železničních přejezdů, zajišťování provozuschopnosti mechanizace, zajišťování servisu radiostanic, zajišťování školení, zkoušek a dalšího vzdělávání pracovníků ST Ústí nad Labem.
Uchazeč musí mít : Manažerské schopnosti, trestní bezúhonnost způsobilost zk. K-07 dle předp. SŽDC Zam-1, předpoklady pro splnění zdravotní a psychické způsobilosti, dobrá znalost práce na PC MS Office, řidičský průkaz sk. B, pedagogické minimum vítáno.
Nabízíme: platové podmínky 25 000 - 32 000,- Kč., dovolená navíc, podnikové stravování, jízdní výhody, příspěvek na penzijní a životní pojištění ( po 1 roce).
Kontakt: telefonicky, e-mailem a následně osobní jednání

Poslední změna:2016-12-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Labem

číslo volného místa: 11799340737

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B