It specialista junior

SPUR a.s. (MPSV)

Místo práce
třída Tomáše Bati 299, 763 02 Zlín, Okres Zlín
plný úvazek
Termín nástupu
2015-01-16
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií (35120)

Pracoviště a kontakty

Firma:SPUR a.s., IČ 46900098, http://spur.cz
Pracoviště:SPUR a.s. [481], třída Tomáše Bati 299, 76302 Zlín 4

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-01-16
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:
Podpora (telefonická, mailová, osobní) všech zaměstnanců při jejich problémech s každodenním používání PC
Konfigurace, instalace, opravy uživatelský stanic a periferií vč. mobilních zařízení
LAN připojení a síťové konfigurace koncových uživatelů
Konfigurace síťových prvků
instalace OS a potřebných aplikací na uživatelské PC a notebooky, provádění jejich konfigurace a evidence
Údržba a správa SW licencí a HW prostředků
Požadujeme:
Znalost produktů Microsoft
MS Windows 2008 a novější - zřizování uživatelských účtů a přístupů
MS Office 2007 a novější (pokročilá znalost)
Pokročilá znalost Office 365 (serverové tak klientské aplikace)
Orientace v oblastech terminálovém připojení, správa VLAN, DHCP, DNS, TCP/IP
Znalost problematiky Ethernet, Wifi
Schopnost řešit problémy (schopnost použít logiku, organizovaný přístup k řešení problémů)
Základní znalost anglického jazyka
Dobré komunikační a organizační schopnosti
Výhody: Příspěvek na KŽP, stravenky, služební telefon.
Jedná se o plný pracovní poměr na 37,5h/týden, na dobu určitou s možností prodloužení.
Zájemci nechť zasílají životopis na email.

Poslední změna:2015-01-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Zlín

číslo volného místa: 8315700779

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou