Rozpočtář/ka - přípravář/ka

SSK Stavby Ostrava s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Na Jánské 725, 710 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-07-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rozpočtáři specialisté (24115)

Pracoviště a kontakty

Firma:SSK Stavby Ostrava s.r.o., IČ 03467562
Pracoviště:Na Jánské 725/52, 710 00 Ostrava 10

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-07-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Ostrava, Brno nebo Praha

Požadované dovednosti:
- SŠ/VŠ vzdělání pouze stavebního směru
- Výborná znalost MS Office, Excel
- Praxe výhodou
- Perfektní znalost zákona o veřejných zakázkách - výběrová řízení
- Výborná znalost rozpočtového programu KROS plus
- Ochota učit se novým věcem
- Ochota k týmové spolupráci

Popis pozice:
Tvorba cenových nabídek a kalkulace rozpočtů, příprava podkladů pro realizaci stavebních zakázek, účast na jednání s klienty, stavebních firem, případně s generálními dodavateli, získávání nových zakázek, kompletní zpracování veřejných zakázek.

Nabízíme:
Zázemí stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí, mladý kolektiv, prémie, možnost dalšího vzdělávání (kurzy, školení), služební telefon, účast na firemních neformálních akcích, zajímavý systém osobního ohodnocení, ubytování zajištěno

Mzdové rozpětí: 20 000 - 30 000 Kč (průměrná měsíční hrubá mzda - orientační)

Nástup ihned.

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosíme svůj strukturovaný životopis s motivačním dopisem na e-mail: [email protected]
V předmětu e-mailu s Vaším životopisem uvádějte: "ROZPOČTÁŘ/KA".
Prosím Vás zasílejte pouze písemné nabídky - NEVOLEJTE.
U veškerých dokumentů zasílaných naší společnosti uvádějte, prosím, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů.

Poslední změna:2017-05-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 9597240723

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou