Specialista - zákaznické služby

ST Energy s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Radlická 2000, 150 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-17
Mzdové podmínky (brutto)
13700 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (4110)

Pracoviště a kontakty

Firma:ST Energy s.r.o., IČ 60462523
Pracoviště:ST Energy s.r.o. - 002, Radlická 3, 15000 Praha 5

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-10-17
Mzdové rozpětí:od 13700 do 20000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní pozice: Specialista - zákaznické služby
Náplň práce:
1) Podpora firemní agendy a poskytovaných služeb:
- příprava materiálů a podkladů pro jednání se zákazníky a obchodními partnery
- podpora zákaznické agendy a portfolia (databáze, úpravy dle konkrétního zadání)
- komunikace se zákazníky a partnery (vyřizování požadavků a reklamací)
- podpora a podílení se na realizaci obchodních případů (dle zadání zákazníka)
2) Administrativa:
- vyhotovení a zajištění podpůrných dokladů k obchodním případům pro různé projekty
- odpovědnost za administrativní agendu (smlouvy, objednávky, archivace...)
- příprava a prezentace reportu pro management společnosti
- obchodní a administrativní podpora vedení společnosti
- zajištění chodu kanceláře a vyřizování korespondence
Požadujeme:
- Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, schopnost pracovat samostatně, logické uvažování
- Schopnost samostatných rozhodnutí v rámci pravomocí
- Vysoké pracovní nasazení
- Dodržování stanovených termínů, komunikativnost, týmový hráč
- Ochotu učit se novým věcem a podpořit vlastní vzdělávání
- aktivní znalost (písemný i ústní projev) Čj, Aj podmínkou, další jazyk výhodou
- znalost práce MS Office (Excel, Word, Outlook) na vysoké uživatelské úrovni
- předchozí praxe v jakémkoliv oboru je vítána
- přehled v oboru energetika či zemědělství je velkou výhodou
Nabízíme:
- HPP (případně po dohodě lze i jiné)
- systematické školení a další vzdělávání
- profesní růst a dlouhodobou pracovní perspektivu
- příjemné pracovní prostředí a přátelský pracovní kolektiv
- motivující pracovní ohodnocení
- nástup ihned nebo dle dohody

- CV včetně motivačního dopisu nám prosím zašlete na adresu: [email protected]
- Osobní konzultace bez předchozího vyzvání a domluvení termínu není možná.

Poslední změna:2016-10-14, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 9

číslo volného místa: 11577610765

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou