Zvárač 141-TIG, 111, 135, prípravár/potrubár - Nemecko, živnosť

ST Europe s. r. o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
16 - 17 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zváračov s certifikátom TIG-141, 111 , 135, skupiny zváračov a aj skupiny zvárač + prípravár/potrubár do Nemecka.

Podmienky:
- AKTÍVNA NEPOZASTAVENÁ ŽIVNOSŤ posledné 2 mesiace
- certifikát
- znalosť nemčiny, aspoň jeden v skupine
- vodičský preukaz B - aspoň jeden v skupine

Zváranie: 141 TIG nerez alebo čierny / 111 / 135-136

Mzda: 16.- / hod (TIG); 111 a 135 - 14.- /hod

Ubytovanie: vybavené a hradené

Nástup: Priebežne každý týždeň

V prípade záujmu pošlite Váš životopis, certifikáty, kópiu občianskeho preukazu a európskeho zdravotného poistenia na email [email protected]

Ak máte platný zváračský preukaz, pošlite nám životopis cez našu web stránku www.steurope.eu alebo priamo na mail: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

rôzne zváracie práce

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Podmienky:
- aktívna živnosť
- vodičský preukaz B
- prax, certifikát

Developerská činnosť v krajinách strednej európy, primárne v Nemecku. Vykonávame stavebné, elektroinštalačné, zváracie, inštalačné, servisné, montážne práce a zaoberáme sa aj sprostredkovaním pracovných síl.
www.steurope.eu

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1776291  Datum zveřejnění: 11.9.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 16 - 17 EUR/hodina