CNC Programátor/Frézar

ST Europe s. r. o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
02.02.2015
Mzdové podmienky (brutto)
11 - 13 EUR/hodina, podľa skuseností a jazykových znalostí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha strojov nachádzajúcich sa vo firme zamestnávateľa (zoznam zašleme mailom).
Obsluha frézy s riadiacim systémom Heidenhain a úprava programov v aplikácii CAM.
Ide o výrobu dielov v požadovanom tvare a množstve podľa zákazky.

zaujímavé platové ohodnotenie a možnosť dlhodobej práce

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Nemecká firma, ktorá vyrába kovové diely na zákazky, zároveň sa zaoberá aj ich montážou.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Kandidát na zamestnanie by mal mať skúsenosti v danom obore a certifikát o ukončení školenia, kurzu alebo školy v danom obore, ktorý preukazuje jeho odborné znalosti.

Developerská činnosť v krajinách strednej európy, primárne v Nemecku. Vykonávame stavebné, elektroinštalačné, zváracie, inštalačné, servisné, montážne práce a zaoberáme sa aj sprostredkovaním pracovných síl.
www.steurope.eu

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1988887  Datum zveřejnění: 22.1.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 11 - 13 EUR/hodina, podľa skuseností a jazykových znalostí