Administrativní pracovník - telefonní operátor

Stabil Energy s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Na Lánech 764, 570 01 Litomyšl, Okres Svitavy
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
12500 - 19000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (41100)

Pracoviště a kontakty

Firma:STABIL ENERGY s.r.o., IČ 24257664
Pracoviště:My Energy s.r.o. - prac. Litomyšl, Na Lánech 764, Litomyšl-Město, 570 01 Litomyšl

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 12500 do 19000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:
Přijmeme zaměstnance na pozici asistent administrativy-telefonní operátor.
Popis pracovní činnosti:
- správa a archivace smluv, práce na PC (MS Office, interní databáze)
- zákaznický servis (fakturace, řešení e-mailových požadavků, infolinka)

Požadujeme:
Dynamického, komunikativního a spolehlivého pracovníka, který se bude rád učit novým věcem, rád pracuje v kolektivu.
Zkušenosti v oblasti energetiky, zákaznického servisu, či administrativy jsou vítány.

Nabízíme:
Mzda 12500 – 19000 Kč, kariérní růst, HPP na dobu neurčitou, odborné zaškolení v perspektivním oboru, zaměstnanecké výhody.

Kde se hlásit:

Poslední změna:2016-12-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 2

číslo volného místa: 11827890747

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou