Vedoucí autosalonu

Staff Services s.r.o.

Místo práce
Praha, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte práci na pozici VEDOUCÍ AUTOMOBILOVÉHO DEALERSTVÍ? Máte zkušenosti s vedením prodejního a servisního týmu, popř. s vedením celého autosalonu? A hledáte novou výzvu? Chtěli byste využít své schopnosti v prestižní společnosti, která zastupuje na českém trhu jedny z nejprodávanějších značek osobních automobilů? Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce:
- zodpovědnost za oddělení servisu a prodeje
- nastavení strategie a cílů společnosti
- komunikace s kolegy z ostatních poboček v koncernu
- odpovědnost generálnímu řediteli společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Odpovědná práce u lídra na trhu
- Nadstandardní platové ohodnocení
- Provize z prodeje, prémie a bonusy
- Možnost seberealizace, osobního rozvoje
- Osobní automobil, set manažerských benefitů
- Propracovaný systém vzdělávání a zaškolování
- Místo výkonu práce: České Budějovice

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Prodej, distribuce a opravy automobilů a motocyklů

Společnost, která zastupuje na českém trhu jedny z nejprodávanějších značek osobních automobilů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

- zkušenosti s vedením autosalonu nebo velkého autoservisu
- AJ na komunikativní úrovni
- výborná znalost prostředí autosalonů
- znalost trhu a konkurence, důraz na servisní činnosti
- silné komunikační a organizační schopnosti
- flexibilita, ŘP skupiny B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Formou permanent placement vyhledáváme odborné pracovníky, kteří svou kvalifikací plně odpovídají potřebám našich klientů. Pro jejich vyhledání využíváme veškeré dostupné metody včetně executive search. Zaměřujeme se především na strojírenský průmysl, ale máme zkušenosti i s jinými odvětvími. V naší databázi máme přes 21.000 kontaktů na různě profilované kandidáty.
ID: 2609886  Datum zveřejnění: 15.6.2016