IT Administrátor junior

Staff Services s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
01.09.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Správa a údržba počítačových sítí, tiskáren
- Samostatná administrace systémů
- Vzdálená správa koncových stanic uživatelů, tvorba účtů
- Monitoring provozu, diagnostika a řešení závad
- Příprava technického prostředí - instalace/konfigurace serverů nebo stanic, instalace potřebného SW a aplikací, správa přístupů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Odpovídající platové ohodnocení
- Příjemný pracovní kolektiv
- Mobilní telefon

Informace o náboru

Pro našeho klienta, zavedenou společnost specializující se na facility management, hledáme energického člověka, který si rozumí s počítači a uživateli.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Společnost se specializuje na služby v oblasti integrovaného facility managementu. Tým odborníků poskytuje svým klientům ucelený servis a optimální nastavení služeb v souvislosti s jejich potřebami a požadavky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Středoškolské vzdělání, praxe na obdobné pozici výhodu
- Samostatný a proaktivní přístup k řešení problémů a požadavků
- Pokročilá znalost desktopových prostředí Windows a kancelářských produktů MS Office
- Základní znalost prostředí Windows serverů, doménových strukturActiveDirectory a síťových protokolů TCP/IP, DHCP, DNS
- Dobrá znalost anglického jazyka, slovem i písmem
- Pracovitost, systematičnost, organizovanost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Formou permanent placement vyhledáváme odborné pracovníky, kteří svou kvalifikací plně odpovídají potřebám našich klientů. Pro jejich vyhledání využíváme veškeré dostupné metody včetně executive search. Zaměřujeme se především na strojírenský průmysl, ale máme zkušenosti i s jinými odvětvími. V naší databázi máme přes 21.000 kontaktů na různě profilované kandidáty.
ID: 2656114  Datum zveřejnění: 23.8.2016