Obchodní manažer - strojírenství

Staff Services s.r.o.

Místo práce
Horní Slavkov, Praha, Okres Sokolov
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40000 - 50000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Klíčové zodpovědnosti:

Aktivní vyhledávání nových prodejních příležitostí v daném regionu (celá ČR)
Péče o stávající klientelu a její rozvoj
Spolupráce s ostatními složkami společnosti při zpracování nabídek
Vyjednávání obchodních podmínek, řešení a návrh smluv.
Administrativa spojená se zpracováním technických dokumentů (technické výkresy apod.)
Plnění plánovaných prodejních cílů
Sledování trhu (trendy, konkurence, zákazníci)
Zpracování reportů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

Motivující práce v prestižní nadnárodní společnosti
Dobré finanční ohodnocení
Notebook, mobilní telefon
Vozidlo rovněž pro soukromé účely
Částečně možnost home-office
Pracoviště Praha nebo Karlovarský Kraj (podle místa bydliště)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Česká výrobní společností s know-how ve strojírenství, která nabízí portfolio výrobků a služeb v oblasti dodávek technologických zařízení pro chemický, petrochemický, teplárenský, energetický a potravinářský průmysl.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

strojírenství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Formou permanent placement vyhledáváme odborné pracovníky, kteří svou kvalifikací plně odpovídají potřebám našich klientů. Pro jejich vyhledání využíváme veškeré dostupné metody včetně executive search. Zaměřujeme se především na strojírenský průmysl, ale máme zkušenosti i s jinými odvětvími. V naší databázi máme přes 21.000 kontaktů na různě profilované kandidáty.
ID: 2759082  Datum zveřejnění: 10.10.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40000 - 50000