Právník

Staff Services s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naším klientem je stabilní finanční instituce, která působí v oblasti poskytování firemních úvěrů. Do týmu back office hledáme zodpovědného a pečlivého kolegu na pozici:

Právník

Pracovní náplň:
* Vyhotovuje smluvní dokumentaci pro nové úvěry (SME, korporátní segment), změny, ukončení (vypořádání zástav při splacení úvěru, likvidace a vracení směnek při splacení úvěru, apod.).
* Zajišťuje uložení, evidenci a správu dokumentace k úvěrovým obchodům.
* Vystavuje potvrzení pro klienty.
* Archivuje úvěrové dokumentace (skenování, zakládání do složek)
* Zajišťuje komunikaci s orgány státní správy v oblasti poskytování součinnosti.
* Komunikuje s právním oddělením společnosti

Další informace:
Místo pracoviště: Praha 2
Termín nástupu: dohodou

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
* Zodpovědnou a samostatnou práci
* Zajímavé finanční ohodnocení
* Příjemné a moderní pracovní prostředí v centru Prahy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Bankovnictví, peněžnictví

Nebankovní instituce se statusem spořitelního družstva.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky a podmínky:
* VŠ – Právo
* Zkušenosti na obdobné pozici ve finančním sektoru, orientace ve firemních úvěrech, zástavách nutností
* Uživatelská znalost práce na PC (MS Word)
* Pečlivost, důslednost a spolehlivost
* Schopnost samostatné i týmové práce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Formou permanent placement vyhledáváme odborné pracovníky, kteří svou kvalifikací plně odpovídají potřebám našich klientů. Pro jejich vyhledání využíváme veškeré dostupné metody včetně executive search. Zaměřujeme se především na strojírenský průmysl, ale máme zkušenosti i s jinými odvětvími. V naší databázi máme přes 21.000 kontaktů na různě profilované kandidáty.
ID: 2808576  Datum zveřejnění: 8.3.2018