Specialista mimosoudního inkasa

Staff Services s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
01.12.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta v oblasti vymáhání pohledávek, hledáme komunikativního a schopného kandidáta na pozici:

Náplň práce:
• komunikace s dlužníky
• kontrola splátkových kalendářů
• prověřování bonity dlužníků a obchodních partnerů
• správa archivu
• reporting
• administrativní podpora

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• 0,75 úvazek
• Příspěvek na stravování
• PS na dobu určitou s možností prodloužení
• Příjemné pracovní prostředí a kolektiv

Informace o náboru

Další informace:
• Místo výkonu: Praha 5 - Smíchov (Anděl)
• Předpokládaný nástup: 1.12.2016

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Společnost se specializuje na vymáhání pohledávek, a to buď formou správy, nebo odkupu. Zaměřuje se na vymáhání pohledávek soudní i mimosoudní cestou, přičemž vždy preferuje formu mimosoudního vymáhání. Umožňuje to rychlejší vyřešení jednotlivých případů a také pro klienta je tento způsob jednání jednoznačně příznivější. Také provádí nezávislé hodnocení a screening potenciálních obchodních partnerů klienta s důrazem na platební schopnost a ochotu hradit závazky z obchodního styku.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• výborné komunikační a vyjadřovací schopnosti
• min. SŠ vzdělání
• znalost MS Office
• zkušenost s vymáháním pohledávek a orientace v oboru výhodou
• pečlivost, spolehlivost, schopnost řešit krizové situace

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Formou permanent placement vyhledáváme odborné pracovníky, kteří svou kvalifikací plně odpovídají potřebám našich klientů. Pro jejich vyhledání využíváme veškeré dostupné metody včetně executive search. Zaměřujeme se především na strojírenský průmysl, ale máme zkušenosti i s jinými odvětvími. V naší databázi máme přes 21.000 kontaktů na různě profilované kandidáty.
ID: 2808596  Datum zveřejnění: 11.11.2016