Advokát/Právník/Advokátní koncipient

Staff Services s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do týmu advokátní kanceláře, která poskytuje právní služby na nejvyšší úrovni pro českou i mezinárodní klientelu, hledáme Advokáta/Právníka nebo Advokátního koncipienta, který bude mít na starosti klienta, ryze českou společnost, která je předním evropským výrobcem v oblasti strojírenství.

Náplň práce:
• Samostatná a rozmanitá právní agenda zejména v oblasti práva obchodního a občanského
• Vytváření, připomínkování a kontrola smluvní dokumentace
• Spolupráce s obchodními odd., při přípravě smluvních závazků mezi firmou a zákazníky
popř. dodavateli, spolupráce s personálním odd., při řešení pracovně právních vztahů
• Zajištění právní podpory pro činnosti související s právními záležitostmi v rámci firmy
• Koordinace činností při vedení případných soudních sporů, podání k soudům
• Právní analýzy
• Pravidelný reporting vedení
• Občasná docházka do výrobního závodu

Další informace:
Datum nástupu: dle dohody
Místo výkonu práce: Praha 5

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Samostatná a zajímavá agenda
• Spolupráce podpořená stabilní společností

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Právnické činnosti

Advokátní kancelář s dlouholetou působností v oblasti obchodního, korporátního, správního a pracovního práva.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• VŠ vzdělání právnického směru
• Minimálně 2 roky praxe na pozici Advokáta nebo Firemního právníka
• Pozice je vhodná i pro Advokátního koncipienta s 3-letou praxí
• Zkušenost s výrobní společností výhodou
• Právní NJ výhodou
• Pečlivost, zodpovědnost, schopnost samostatné práce, předpoklady pro týmovou
spolupráci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Formou permanent placement vyhledáváme odborné pracovníky, kteří svou kvalifikací plně odpovídají potřebám našich klientů. Pro jejich vyhledání využíváme veškeré dostupné metody včetně executive search. Zaměřujeme se především na strojírenský průmysl, ale máme zkušenosti i s jinými odvětvími. V naší databázi máme přes 21.000 kontaktů na různě profilované kandidáty.
ID: 2866766  Datum zveřejnění: 28.12.2016