Finanční účetní

Staff Services s.r.o.

Místo práce
České Budějovice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, autorizovaného prodejce nových vozidel, hledáme schopnou osobnost na pozici:
Finanční účetní- České Budějovice

Náplň práce:
• vedení účetnictví
• spolupráce s Hl. účetní (na centrále v Praze)
• účtování dokladů (faktury, příjemky, výdejky) v SW POHODA
• vystavování účetních dokladů
• závěrkové operace – dohadné položky apod.
• provádění pravidelných kontrol/ kontrola správnosti faktur
• ebanking platby/ sledování cash flow
• příprava Excel výstupů pro vedení společnosti
• sestavování účetních výkazů
• spolupráce s externím daňovým poradcem
• komunikace s úřady a jinými institucemi
• příprava podkladů pro audit
• příprava DPH + kontrolního hlášení

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme:
• 50% příspěvek na stravování v místě výkonu zaměstnání
• práce v mladém kolektivu/ dynamicky se rozvíjející společnosti
• mobilní telefon

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Prodej, distribuce a opravy automobilů a motocyklů

Autorizovaný prodejce nových vozidel.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
• SŠ vzdělání
• znalost práce s SW Pohoda
• základní znalost práce s MS Excel
• zkušenost alespoň 3 roky na obdobné pozici
• řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Formou permanent placement vyhledáváme odborné pracovníky, kteří svou kvalifikací plně odpovídají potřebám našich klientů. Pro jejich vyhledání využíváme veškeré dostupné metody včetně executive search. Zaměřujeme se především na strojírenský průmysl, ale máme zkušenosti i s jinými odvětvími. V naší databázi máme přes 21.000 kontaktů na různě profilované kandidáty.
ID: 2884185  Datum zveřejnění: 10.1.2017