Specialista back office/Dokumentarista

Staff Services s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naším klientem je stabilní finanční instituce, která působí v oblasti poskytování firemních úvěrů. Do týmu back office hledáme zodpovědného a pečlivého kolegu na pozici:

Pracovní náplň
* Připravuje smluvní dokumentaci pro nové úvěry (SME, korporátní segment), jejich změny a ukončení.
* Kontroluje plnění podmínek před čerpáním úvěru.
* Zajišťuje evidenci, správu a archivaci úvěrové dokumentace v elektronické i fyzické
podobě.
* Spolupracuje s právníky a pracovníky credit risku.
* Příležitostný kontakt s notářem, obchodním rejstříkem, katastrem nemovitostí.

Požadujeme:
* SŠ/VŠ vzdělání (ekonomického nebo právního směru výhodou).
* Zkušenosti na obdobné pozici ve finančním sektoru, orientace ve firemních úvěrech
(příprava smluvní dokumentace, zřizování zajištění) je nutností.
* Uživatelskou znalost práce na PC (MS Word, Excel);
* Pečlivost, důslednost a spolehlivost.
* Schopnost samostatné i týmové práce.

Nabízíme:
* Zodpovědnou a samostatnou práci.
* Zajímavé finanční ohodnocení.
* Pracovní smlouvu na dobu neurčitou.
* Příjemné a moderní pracovní prostředí.

Další informace:
* Termín nástupu: dohodou
* Místo pracoviště: Praha 2

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Bankovnictví, peněžnictví

Spořitelní a úvěrové družstvo s dlouholetou tradicí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Ekonomie nebo právo

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet let praxe

1

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Formou permanent placement vyhledáváme odborné pracovníky, kteří svou kvalifikací plně odpovídají potřebám našich klientů. Pro jejich vyhledání využíváme veškeré dostupné metody včetně executive search. Zaměřujeme se především na strojírenský průmysl, ale máme zkušenosti i s jinými odvětvími. V naší databázi máme přes 21.000 kontaktů na různě profilované kandidáty.
ID: 2926534  Datum zveřejnění: 9.3.2017