Hlavní účetní s Axaptou- Praha 4

Staff Services s.r.o.

Místo práce
Dolnokrčská 2029/54A, Praha 4, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.04.2017
Mzdové podmínky (brutto)
45-50 000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, obchodní společnost, hledáme zkušenou osobnost na pozici:

Náplň práce:
• vedení týmu 6 ti lidí (2 fakturantky, 4 účetní)
• kompletní zajištění účetní a daňové oblasti
• závěrkové operace – dohadné položky apod.
• ebanking platby/ sledování cash flow
• zkušenost se specifiky řetězců a fungování jako jejich dodavatel výhodou
• spolupráce s externím daňovým poradcem
• komunikace s úřady a jinými institucemi příprava podkladů pro audit+ kontrolního hlášení
• příprava DPH (registrace k DPH CZ, SK, PL, nákup zboží z EU i FarEast
• spolupráce s finančním ředitelem a finančním controllerem

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme:
• odpovídající finanční ohodnocení
• práce v kolektivu dynamicky se rozvíjející společnosti
místo výkonu: Praha 4

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

ekonomika a finance

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
• SŠ vzdělání
• znalost práce s IS Axapta
• týmovost, spolupráce
• flexibilita
• spolehlivost, zodpovědnost
• schopnost určit priority
• znalost práce s MS Excel
• zkušenost alespoň 3 roky na pozici hlavní účetní

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Formou permanent placement vyhledáváme odborné pracovníky, kteří svou kvalifikací plně odpovídají potřebám našich klientů. Pro jejich vyhledání využíváme veškeré dostupné metody včetně executive search. Zaměřujeme se především na strojírenský průmysl, ale máme zkušenosti i s jinými odvětvími. V naší databázi máme přes 21.000 kontaktů na různě profilované kandidáty.
ID: 2930964  Datum zveřejnění: 14.2.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 45-50 000,-