Hlavní účetní- Kralupy nad Vltavou

Staff Services s.r.o.

Místo práce
Kralupy nad Vltavou, U Cukrovaru 74, Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti nesíťové energie, hledáme zkušenou osobnost na pozici:

Náplň práce:
• vedení týmu 4 účetních
• účtování dokladů (faktury, příjemky, výdejky)
• vystavování UC dokladů
• závěrkové operace – dohadné položky apod.
• provádění pravidelných kontrol/ kontrola správnosti faktur
• ebanking platby/ sledování cash flow
• pokladna
• příprava Excel výstupů pro vedení společnosti
• sestavování účetních výkazů
• nastavování účetní metodiky
• spolupráce s externím daňovým poradcem
• komunikace s úřady a jinými institucemi
• příprava podkladů pro audit
• příprava DPH + kontrolního hlášení
Požadavky:
• SŠ vzdělání
• znalost práce s IS Navision
• znalost práce s MS Excel
• zkušenost alespoň 3 roky na pozici hlavní účetní
• řidičský průkaz sk. B
Co nabízíme:
• výborné finanční ohodnocení
• práce v kolektivu dynamicky se rozvíjející společnosti
místo výkonu: Kralupy nad Vltavou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

energie

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

ekonomika a finance

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Formou permanent placement vyhledáváme odborné pracovníky, kteří svou kvalifikací plně odpovídají potřebám našich klientů. Pro jejich vyhledání využíváme veškeré dostupné metody včetně executive search. Zaměřujeme se především na strojírenský průmysl, ale máme zkušenosti i s jinými odvětvími. V naší databázi máme přes 21.000 kontaktů na různě profilované kandidáty.
ID: 2930972  Datum zveřejnění: 14.2.2017