Specialista Marketingu-louny

Staff Services s.r.o.

Místo práce
Husova 402, Louny, Okres Louny

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

SPECIALISTA MARKETINGU- Louny

Profil pozice:
• příprava a realizace marketingové strategie
• zodpovědnost za přípravu a organizaci účasti firmy na veletrzích
• zodpovědnost za přípravu a organizaci akcí pro zákazníky ¨
• zodpovědnost za dodržování rozpočtu na jednotlivé marketingové aktivity
• samostatná příprava a koordinace externích dodavatelů při tvorbě tiskovin, prezentací a propagačních materiálů
• výzkum trhu se zaměřením na podporu prodeje
• koordinace aktivit v oblasti PR
• zajištění podkladů a správa firemního webu a profilů na sociálních sítích
• spolupráce na akcích pro zaměstnance
• reporting činností

Místo výkonu práce: Louny.
Nástup možný ihned.
Kontakt: [email protected]

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• uplatnění zkušeností z oblasti marketingu ve velké a úspěšné strojírenské firmě (roční obrat cca 2 MLD Kč)
• zaměstnanecké benefity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

výrobní strojírenská společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• zkušenosti v marketingu, orientaci v oblasti marketingové komunikace
• samostatnost a schopnost dotahovat věci do konce
• vysoké pracovní nasazení, organizační schopnosti
• komunikativní znalost AJ (referenční úroveň min. B2), případně NJ
• znalost MS Office a grafických programů
• ŘP skupiny B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Formou permanent placement vyhledáváme odborné pracovníky, kteří svou kvalifikací plně odpovídají potřebám našich klientů. Pro jejich vyhledání využíváme veškeré dostupné metody včetně executive search. Zaměřujeme se především na strojírenský průmysl, ale máme zkušenosti i s jinými odvětvími. V naší databázi máme přes 21.000 kontaktů na různě profilované kandidáty.
ID: 2935262  Datum zveřejnění: 17.2.2017