Produktový manažer

Staff Services s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naším klientem je stabilní finanční společnost se sídlem v centru Prahy, která do svého týmu hledá kandidáta/ku na pozici:

Hlavní odpovědnosti:

• Vývoj nových produktů (úvěrových, depozitních, platebních, aj.) od fáze myšlenky do fáze implementace
• Podpora stávajících i nových produktů a jejich neustálý rozvoj – zvyšování kvality pro klienty,
• optimalizace procesů, podpora v informačním systému (včetně přípravy zadání pro IT tým),
• odborný helpdesk pro obchodní jednotky
• Sledování vývoje trhu, konkurence, nových příležitostí a nových postupů
• Tvorba metodických produktových předpisů a prodejních materiálů
• Externí marketing – spolupráce s oddělením marketingu na efektivitě podpory produktů,
• spolupráce s obchodními úseky na tvorbě obchodních kampaní

Další informace:

• Nástup: ihned/dohodou
• Pracoviště: Praha

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• Zodpovědnou a zajímavou práci v perspektivním oboru
• Motivující platové ohodnocení
• Příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu

Informace o náboru

Tvořivost, drive a pozitivní vztah k marketingu.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Bankovnictví, peněžnictví

Stabilní finanční instituce s dlouholetou tradicí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás očekáváme:

• VŠ vzdělání, preferováno ekonomické zaměření, ale není podmínkou
• Praxe v oboru min. 3 roky
• Prokazatelná schopnost dosahovat cíle, dodávat výsledky
• Schopnost řízení projektového/vývojového týmu
• Orientace na procesní řízení
• Pečlivost, svědomitost, spolehlivost a samostatnost
• Zkušenosti s vývojem finančních produktů výhodou
• Proklientská orientace
• Analytické uvažování
• Výborná znalost práce v Microsoft Office (Word, Excel)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Formou permanent placement vyhledáváme odborné pracovníky, kteří svou kvalifikací plně odpovídají potřebám našich klientů. Pro jejich vyhledání využíváme veškeré dostupné metody včetně executive search. Zaměřujeme se především na strojírenský průmysl, ale máme zkušenosti i s jinými odvětvími. V naší databázi máme přes 21.000 kontaktů na různě profilované kandidáty.
ID: 3021273  Datum zveřejnění: 19.4.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou