Hlavní účetní

Staff Services s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, velkoobchodní a distribuční společnost s dlouholetou tradicí, která se specializuje na nabídku spotřebního obalového materiálu, jednorázového nádobí, a čistících, úklidových a ochranných prostředků, hledáme zkušeného kandidáta na pozici:

Náplň práce:
• vedení týmu 6-ti lidí (2 fakturantky, 4 účetní)
• kompletní zajištění účetní a daňové oblasti
• závěrkové operace – dohadné položky apod.
• ebanking platby/ sledování cash flow
• příprava DPH (registrace k DPH CZ, SK, PL, nákup zboží z EU i FarEast)
• příprava podkladů pro audit a kontrolní hlášení
• zkušenost se specifiky řetězců a fungování jako jejich dodavatel výhodou
• spolupráce s externím daňovým poradcem
• komunikace s úřady a jinými institucemi
• spolupráce s finančním ředitelem a finančním controllerem

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme:
• odpovídající finanční ohodnocení
• práce v kolektivu dynamicky se rozvíjející společnosti
• místo výkonu: Praha 4 - Krč

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Velkoobchodní a distribuční činnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Ekonomika, finance

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
• min. SŠ vzdělání
• znalost práce s IS Axapta výhodou
• znalost práce s MS Excel
• zkušenost alespoň 1 rok na pozici hlavní účetní
• týmovost, spolupráce
• flexibilita
• spolehlivost, zodpovědnost
• schopnost určit priority

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Formou permanent placement vyhledáváme odborné pracovníky, kteří svou kvalifikací plně odpovídají potřebám našich klientů. Pro jejich vyhledání využíváme veškeré dostupné metody včetně executive search. Zaměřujeme se především na strojírenský průmysl, ale máme zkušenosti i s jinými odvětvími. V naší databázi máme přes 21.000 kontaktů na různě profilované kandidáty.
ID: 3068288  Datum zveřejnění: 18.5.2017