Servisní technik nákladní vagóny

Staff Services s.r.o.

Místo práce
Louny, Okres Louny
plný úvazek
Termín nástupu
01.07.2017
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 40000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Profil pozice:
- servisní výjezdy k zákazníkům i mimo ČR
- provádění záručního servisu a oprav nákladních vagónů a dalších typů kolejových vozidel u zákazníků
- provádění revizních prohlídek kolejových vozidel a jejich částí
- provádění školení a instruktáže obsluhy kolejových vozidel
- zpracování administrativy spojené s opravami
- reporting obchodních výsledků

Zaměstnanecké výhody, benefity

- velké množství profesních a odborných školení
- možnost získat certifikaci v oboru
- jazykové kurzy
- dobré platové ohodnocení

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Výrobce kolejových vozidel

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

strojírenství, opravárenství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- zkušenost na obdobné pozici min. 3 roky
- znalost technická zručnost
- komunikativní znalost AJ nebo NJ (komunikace s cizojazyčnými zákazníky)
- technické vzdělání, SPŠ nebo SOU (železniční, strojní)
- ochota vyjíždět na služební cesty
- samostatnost, rozhodnost, orientace na zákazníka
- schopnost řešit a komunikovat problémy napříč firmou
- řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Formou permanent placement vyhledáváme odborné pracovníky, kteří svou kvalifikací plně odpovídají potřebám našich klientů. Pro jejich vyhledání využíváme veškeré dostupné metody včetně executive search. Zaměřujeme se především na strojírenský průmysl, ale máme zkušenosti i s jinými odvětvími. V naší databázi máme přes 21.000 kontaktů na různě profilované kandidáty.
ID: 3114553  Datum zveřejnění: 27.6.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000 - 40000