Specialista vymáhání pohledávek – brigáda

Staff Services s.r.o.

Místo práce
Praha 5 - Anděl, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dle domluvy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta v oblasti vymáhání pohledávek, hledáme komunikativního a schopného brigádníka na pozici:

Specialista mimosoudního inkasa - brigáda

Náplň práce:
· komunikace s dlužníky
· kontrola splátkových kalendářů
· prověřování bonity dlužníků a obchodních partnerů
· správa archivu
· reporting
· administrativní podpora

Požadujeme:
· výborné komunikační a vyjadřovací schopnosti
· min. SŠ vzdělání
· znalost MS Office
· zkušenost s vymáháním pohledávek a orientace v oboru výhodou
· pečlivost, spolehlivost, schopnost řešit krizové situace

Nabízíme:
· DPP, s možností navýšení úvazku
· Příspěvek na stravování
· Příjemné pracovní prostředí a kolektiv

Další informace:
· Místo výkonu: Praha 5 - Smíchov (Anděl)
· Předpokládaný nástup: dle domluvy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Společnost zabývající se správou, odkupem a vymáháním pohledávek.

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy

Vzdělání v oboru

Nerozhoduje

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Formou permanent placement vyhledáváme odborné pracovníky, kteří svou kvalifikací plně odpovídají potřebám našich klientů. Pro jejich vyhledání využíváme veškeré dostupné metody včetně executive search. Zaměřujeme se především na strojírenský průmysl, ale máme zkušenosti i s jinými odvětvími. V naší databázi máme přes 21.000 kontaktů na různě profilované kandidáty.
ID: 3147257  Datum zveřejnění: 31.7.2017