Obchodní zástupce/-kyně stavebnin

STAMONT CZ s.r.o. (MPSV)

Místo práce
U Cihelny 2052, 547 01 Náchod, Okres Náchod
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
22000 - 28000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní zástupci (33220)

Pracoviště a kontakty

Firma:STAMONT CZ s.r.o., IČ 62025481
Pracoviště:STAMONT CZ s.r.o. - pracoviště Náchod, U Cihelny 2052, 547 01 Náchod 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 22000 do 28000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/-KYNĚ STAVEBNIN - odpovídá za zvýšení objemu prodeje společnosti stávajícím a novým zákazníkům ve svěřené oblasti (plnění individuálního plánu, zisku, obchodní přirážky).
Místo výkonu práce: Náchodsko, Rychnovsko.
Hrubá měsíční mzda od 22.000,- Kč + pohyblivá složka 0-35% do 28.000,- Kč + pohyblivá složka 0-35%.

Hlavní činnost: péče, udržování a rozvoj obchodních vztahů se stávajícími odběrateli a aktivní vyhledávání nových odběratelů; vypracování plánů obchodních cest v návaznosti na "Obchodní případy" a jejich vyhodnocení; vedení a aktualizace databází o zákaznících; zpracování jednotlivých obchodních případů, poskytování komplexního obchodního servisu; neustálé prohlubování znalostí o trhu stavebním materiálem a jednotlivých komodit; poskytování poradenské služby odběratelům k prodávanému sortimentu; spolupráce s vedoucím střediska při nastavení cen konkrétních zákazníků; pravidelný monitoring údajů o prodejích a nomitoring konkurence, zpracování a pravidelné vyhodnocení cenových nabídek; spolupráce na marketingu společnosti - umístění mobilních reklam na stavbách; zastupování prodejní činnosti střediska mimo jeho prodejní prostory; péče o pravidelný servis svěřeného majetku (os. automobil); spolupráce s vedoucím stavebnin, vedoucím nákupu, zástupcem vedoucího a prodejnou.

Požadavky na kvalifikaci: SŠ vzdělání - stavební obor; zkušenosti na pozici obchodníka 2 roky; vynikající prodejní dovednosti; vynikající prezentační dovednosti; velmi dobré komunikační dovednosti; velmi dobrá znalost MS Office; výrazná orientace na výsledek.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: [email protected]

Poslední změna:2017-04-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Náchod

číslo volného místa: 12539840774

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC, (velmi dobrá znalost MS Office)
Jiné, zkušenosti na pozici 2 roky; prodejní, prezentační a komunikační dovednosti
Požadované vzdelání:Stavebnictví