Řidič/ka kamionu

STAPLAN s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-07-01
Mzdové podmínky (brutto)
35000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidiči tahačů (83322)

Pracoviště a kontakty

Firma:STAPLAN s.r.o., IČ 26820285
Pracoviště:STAPLAN s.r.o. - Ostrava, Ostrava

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-07-01
Mzdové rozpětí:od 35000 do 40000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Ostrava - centrum; jízdy Švédsko, Norsko
V případě zájmu předem volat a domluvit si schůzku na adrese: Soukenická 9, Ostrava
(pouze ti, kteří mají opravdu zájem pracovat)

Nabízíme práci Řidič/ka kamionu pro mezinárodní dopravu - Švédsko, Norsko.
Nástup možný ihned.

Požadujeme:
-Řidičský průkaz C+ E, profesní průkaz
-Zkušenosti

Zaměstnanecké výhody:
Dobrý kolektiv, možnost zaučení a samostatnost.

Poslední změna:2017-05-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 12767480762

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E
Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče