Obchodný manažér pre pobočku v Prahe (Ref. č.: 1031/25)

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Praha
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta, spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti informačných systémov s dominanciou pokladničných systémov a dátovej komunikácie hľadáme skúseného Obchodného manažéra pre vedenie pobočky v Prahe.

- Vedenie pobočky v Prahe
- Akvizícia nových zákazníkov, predaj produktov spoločnosti v rámci celej ČR
- Starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- Dojednávanie obchodných podmienok
- Prezentácie produktov u zákazníka
- Poskytovanie technického poradenstva
- Vybavovanie reklamácií s dôrazom dosiahnutia spokojnosti zákazníka
- Pravidelné reporty, sumarizácia výsledkov, sledovanie a vyhodnocovanie obchodného plánu

Iné výhody

- Zaujímavé finančné ohodnotenie: fix + variabilná zložka podľa dosiahnutých výsledkov
- Štandardné firemné benefity

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- Stredoškolské vzdelanie s maturitou – technický smer
- Vysokoškolské vzdelanie technického zamerania - odbor IT veľkou výhodou
- Min. 3 roky praxe v priamom predaji technických produktov

PC znalosti :
Aplikácie, Internet, Microsoft Excel – pokročilý
Microsoft Word – pokročilý, Microsoft Outlook - pokročilý

Osobnostné predpoklady :
- Príjemný vzhľad a príjemné vystupovanie
- Empatia vo vzťahu ku klientom, zákaznícka orientácia
- Komunikatívnosť a ochota pomôcť klientom
- Samostatné riešenie problémov
- Orientácia na dosahovanie výsledkov

V rámci HR skupiny Start Group, prinášame komplexné HR riešenia už viac ako 18 rokov a sme partnerom silnej nadnárodnej skupiny USG People N.V., pôsobiacej na pracovných trhoch v 7 európskych krajinách s viac ako 40-ročnou tradíciou. Na Slovensku spoločnosť Start People patrí už viac ako 18 rokov medzi popredných poskytovateľov personálnych služieb v oblasti dočasného zamestnávania, výberu zamestnancov, mzdového outsourcingu a personálneho poradenstva. Svoje portfólio služieb rozdelila do troch samostatných spoločností: Start People s.r.o. (Personálny lízing), Start Professionals s.r.o. (Personálny recruiting) a Start Services s.r.o ( Outsourcing služieb)
Start Group v rámci Slovenska poskytuje svoje služby prostredníctvom pobočiek v mestách Bratislava, Trnava, Nitra, Žilina, Zvolen, Košice a je jedným zo zakladajúcich členov Asociácie personálnych agentúr Slovenska (APAS.)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

V prípade, že Vás ponuka zaujala a spĺňate všetky požiadavky, pošlite nám svoje CV s podrobne rozpísanou náplňou práce v predchádzajúcich zamestnaniach. Kontaktovaní budú iba uchádzači spĺňajúci všetky kritériá. Ďakujeme za pochopenie.

Adresa spoločnosti

Start Professionals, s.r.o.
Tomášikova 50/B
831 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Vlasta Sekuciová
Tel.: 0902 934 047
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2731468   Datum zveřejnění: 21.9.2016