Mechanik kamionů - Truck Mechanic

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Belgie
  • Nabízený plat (hrubého): 13 - 14 EUR/hodina
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
Pro výrobní společnosti v Belgii hledáme kandidáty na pozici: Mechanik kamionů, pripadne mechanik autobusu nebo mechanik osobních automobilů.

Náplň práce:
- oprava a údržba kamionů - mechaniky, elektriky, pneumatiky (dveří), výměna převodovky, světel, příprava na technickou
zn. MAN nebo RENAULT nebo VOLVO

Požadujeme:
- technické vzdělání
- ochotu pracovat v Belgii po dobu min. 6 měsíců a déle
- minimálně 5letá praxe na stejné pozici s opravou kamionů zn. MAN nebo Renault nebo Volvo
- komunikativní anglický nebo německý jazyk - pohovory probíhají formou telefonického interview
- znalost mechaniky, elektriky, pneumatiky, hydrauliky
- zkusenosti s opravami prevodovek
- samostatnost, motivace, flexibilita
- řidičský průkaz sk. B a C
- vlastní vůz
- znalost prace s diagnostickymi nastroji

Nabízíme:
- mzda: 13,00-14,00 Euro/hodinu == cca od 50000,- Kč hrubého/měsíc
- po zkušební době navýšení mzdy
- pouze ranní směna 8-17hod, možnost přesčasů
- zajištění ubytování za 260Eur měsíčně vč. inkasa a internetu
- zaměstnání v ekonomicky stabilní společnosti
- kontrakt na dobu určitou
- nástup ihned!

Své životopisy v českém i anglickém jazyce zasílejte, prosím, na emailovou adresu martina.schovajsova@maintec.net . Přiložte i případné certifikáty a profesní osvědčení.

Více z naší aktuální nabídky volných pracovních míst v ČR i zahraničí naleznete na www.startselect.cz
Společnost, pro kterou je pozice obsazována
Doprava, logistika

Výrobní společnost

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
Znalosti
Jazykové znalosti:
Angličtina - aktivní nebo Němčina - aktivní
Řidičský průkaz
B, C
Požadovaná praxe
Počet let praxe:
5
Počet let praxe
5

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti
Personální agentura
Hlavní oblast působení společnosti
Personální poradenství, zprostředkování práce a studijních pobytů
Počet zaměstnanců
30
Informace o náboru
Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení: 31.5.2014
Adresa společnosti
Start Select s.r.o.
Kvítková 3687/52 Zobrazit na mapě
76001 Zlín
Kontakt
Kontaktní osoba: Leoš Fikeis, PhD.
Tel.: 00420 731 526 236
E-mail: poslat životopis
ID: 1173612   Datum zveřejnění: 7.4.2014
Lokalita: Belgie
Pozice: Automechanik
Společnost: Start People s.r.o.
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce

Start People s.r.o.