Validační inženýr/ka

Start Group s.r.o.

Místo práce
Olomoucký kraj
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta se sídlem na Přerovsku hledáme vhodné kandidáty na nově otevřenou pozici Validační inženýr/ka.

Hledáme jak zkušené validační inženýry tak i absolventy.

Náplň práce:

- plánování a implementaci firemního plánu validace stroju a zarízení a procesu
- prípravu validacních protokolu a reportu
- asistenci pri transferu výrobních procesu nových výrobku
- optimalizaci stávajících procesu, zlepšování kapacity procesu, statistická vyhodnocování procesu
- odstranování prícin procesních problému
- vytvárení procedur pro nová zarízení a procesy výroby
- hodnocení a zaclenení nových zarízení, systému a materiálu do výrobního procesu

Požadujeme:

- VŠ vzdělání technického směru
- v případě absolventa nutné strojírenské vzdělání
- zkušenost na obdobné pozici ve výrobní společnosti
- praktická znalost výrobních procesů
- znalost technologie vstřikování plastů, případně extruze
- komunikativní AJ
- znalost projektového managementu výhodou
- velmi dobré organizační schopnosti
- proaktivní přístup, analytické myšlení, dobré komunikační schopnosti, schopnost
navrhovat inovace, přijímat opatření
- ochota cestovat

Nabízíme:

- profesní perspektivu, zázemí mezinárodní společnosti
- pracovní smlouva na dobu určitou s možným prodloužením
- motivující finanční ohodnocení
- vysokou míru samostatnosti
- nástup možný ihned

V případě, že Vás naše nabídka oslovila, zašlete nám strukturovaný životopis na emailovou adresu: [email protected].
Více nabídek volných pracovních míst naleznete na www.startselect.cz.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Výrobní společnost

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1711796  Datum zveřejnění: 9.4.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 - 35000 Kč/měsíc